Karolina daje korepetycje z języka włoskiego w Krakowie


Kraków: język włoski

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

WITAM
Jestem absolwentką filologii włoskiej, zajmuję się udzielaniem korepetycji na każdym poziomie znajomości języka, uczę również w jednym z kolegiów językowych. Zapraszam wszystkich chcących Poznań język włoski lub udoskonalić dotychczasow? znajomość języka na przyjemne, skuteczne i bezstresowe lekcje. Przygotowuję również do wyjazdów zarobkowych do W?och oraz pomagam przy pracach domowych i wypracowaniach. Posiadam b. dużo książek i opracować - sama kseruj? materiały potrzebne Ci na lekcje.
Cena to 25 zł/godzinę i 35 zł/półtorej. Możliwe lekcje w grupach - p?acicie wtedy mniej. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny - numer 698 086 472 lub mailowy motykak@wp.pl.
Posiadam doświadczenie w wyjazdach negocjacyjnych do W?och (jako tłumacz dla firm) oraz pomagam przy sprowadzaniu samochodów z W?och.
Pozdrawiam i zapraszam. Karolina

Następna oferta

Poprzednia oferta