Malwina daje korepetycje z języka francuskiego w Lublinie


Lublin: język francuski

Witam,
nazywam się Malwina i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Lublinie (województwo lubelskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Korepetycje z języka francuskiego u studentki 3 roku filologii romańskiej z doświadczeniem pedagogicznym oraz po pobycie we Francji. Pełny zakres nauczania - podstawowe, gimnazjalne, licealne, przygotowanie do matury (sama zdawałam nowa maturę)oraz egzaminów wstępnych na studiach. Oferuje także pomoc w nadrabianiu zaległości, a także pisaniu wypracowań i innych prac domowych. Praca w oparciu o materiały własne jak i ucznia (podręczniki etc.) Cechuje mnie wysoka kultura osobista oraz łatwo?? nawi?zywania kontaktów.

Poprzednia oferta