Barbara daje korepetycje z języka polskiego w Krakowie


Kraków: język polski

Witam,
nazywam się Barbara i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka piątego roku UJ udzieli korepetycji z języka polskiego na wszystkich poziomach nauczania, przygotuje do matury w wymiarze podstawowym i rozszerzonym, pomoże w pisaniu prac, wypracowań i prezentacji maturalnych. Przygotowanie pedagogiczne i dydaktyczne, kilkuletnie doświadczenie w pracy z uczniem, świetne wyniki, atrakcyjne metody, bogate t?o kulturowe w prezentowaniu tre?ci nauczania, dostosowywanie poziomu i zakresu materiału do indywidualnych potrzeb i zainteresowań ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta