Monika daje korepetycje z WOSu we Wrocławiu


Wrocław: WOS

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką WOSu. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam :) Nazywam się Monika, mam 24 lata i jestem tegoroczną absolwentką politologii (studia 5-letnie magisterskie) oraz etnologii (studia 3 letnie-licencjat) na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam także uprawnienia nauczcielskie(odbyłam praktyki w gimnazjum (nr VI) oraz w szkole średniej(nr VII) podczas których uczyłam historii oraz Wos-u) Korepetycji udzielam od 2 lat. Chętnie pomogę każdemu, kto chce zg??bi? tajniki historii lub wiedzy o spo?ecze?stwie :)W zeszłym roku z sukcesem przygotowałam maturzystk? do matury z Wos-u. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta