Anna daje korepetycje z biologii w Dabrowie Górniczej


Dąbrowa Górnicza: biologia

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Dabrowie Górniczej (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką 3-go roku biologii (Uniwersytet Śląski, studia dzienne), po klasie z rozszerzoną biologią i chemią w liceum. Oferuję tanie, solidne i efektywne korepetycje (uzupe?nianie zaległości w nauce, przygotowywanie ucznia na bieżąco wg programu nauczania danego przedmiotu bądź przygotowywanie indywidualnego planu spotkań i nauka nowego materiału). Biologia - szkoła podstawowa (jako tzw przyroda), gimnazjum, technikum, liceum, przygotowanie do matury. Chemia - szkoła podstawowa (jako tzw przyroda), gimnazjum, technikum, liceum. Matematyka - szkoła podstawowa, gimnazjum.

Następna oferta

Poprzednia oferta