Katarzyna Olejnik daje korepetycje z języka angielskiego w Bydgoszczy


Bydgoszcz: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna Olejnik i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: b?onie, szwederowo, Śródmieście. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka II roku filologii angielskiej udzieli korepetycji dzieciom lub osobom dorosłym. Od zera lub średnio zaawansowanym. Korepetycji udzielam od trzech lat. Posiadam własne materiały: książki, ćwiczenia, płyty, kasety i gry.

Następna oferta

Poprzednia oferta