Marta Kudła daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Marta Kudła i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice-Koszutka, Bogucice, DÄ…b, Centrum, Brynów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką trzeciego roku filologii angielskiej o specjalności biznesowej; posiadam również certyfikat FCE. Udzielam korepetycji dla POCZĄTKUJĄCYCH i ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH (przygotowuję też do egzaminów, np. matury czy FCE). Zapewniam różnorodne materiały, które z pewno?ci? pomogę Ci z łatwością przyswoi? wiedzę. Zajęcia odbywają się w domu ucznia (Katowice). Serdecznie zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta