Karolina daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Dzierżoniów,Bielawa,Pieszyce. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK××TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype kaiszku
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka ostatniego roku Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych po pobycie w USA i Londynie, z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji oraz pracy z dziećmi (dzięki pracy w ZHP) udzieli prywatnych lekcji w zależności od potrzeb ucznia. Lekcje w NKJO przy ul. Skarbowców 8a -koszt 25 zł a w miejscu wyznaczonym przez ucznia- 30 zł. Zainteresowanych proszę o tel: 602709340

Następna oferta

Poprzednia oferta