Ewelina daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Ewelina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jasno wytłumaczę Ci jak konstruowa? zdania, zaopatrzł Cię w zasób u?ytecznych słówek. A jeśli potrafisz i wymagasz więcej - nauczysz się swobodniej wyra?a? myśli po angielsku i poznasz to, co Cię interesuje lub przygotujesz się do testów i egzaminów. Na lekcjach indywidualnych uczysz się najwięcej - bo wykorzystujesz maksimum czasu na mówienie i zadawanie pytań, a ja przygotowuję materiały tak, aby spe?ni? Twoje oczekiwania. Jestem studentką V roku psychologii i pedagogiki, posiadam certyfikaty językowe FCE i CAE, a znajomość angielskiego zawdziśczam m.in. pobytom w Wielkiej Brytanii. Korepetycji udzielam od 3 lat. Zapraszam osoby w każdym wieku. Gwarantuję materiały w cenie lekcji.

Następna oferta

Poprzednia oferta