Aneta daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Aneta i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK×TAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam. Jestem absolwentką Filologii Angielskiej i Amerykanistyki (magisterium od 2004) i zapraszam serdecznie na PROFESJONALNE KOREPETYCJE Z JEZYKA ANGIELSKIEGO, bez zb?dnego stresu i w przyjemnej atmosferze. Oferuję nauką na wszystkich stopniach zaawansowania, przygotowanie do matury 2008, egzaminów FCE i TOEFL. Posiadam ciekawy wybór materiałów pomocniczych, prowadzę zajęcia konwersatoryjne i przeprowadzam wst?pn? diagnostyk? wiedzy. Masz problemy z angielskim ? Za chwil? możesz już ich nie mie?!:-) Zaczniesz mówię szybciej nią myślisz!!

To native speakers living in Poland - Id like to exchange classes with people teaching spanish or japanese. I can help you aquire polish or improve english if you like - for spanish or japanese classes. what do ya say?:-)

Następna oferta

Poprzednia oferta