Anna daje korepetycje z języka francuskiego w Bytomiu


Bytom: język francuski

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Bytomiu (województwo śląskie), a dokładnie: Chorzów, Katowice, Tarnowskie Góry i okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam serdecznie! Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Gliwicach z tytułem licencjata a także jednocze?nie kończę studia o profilu Zarzłdzanie i Marketing o specjalności reklama. Pracuję będęc w bezpo?rednim kontakcie z językiem francuskim w firmie o Międzynarodowym zasi?gu. Korepetycji udzielam od 6 lat a zajęcia przygotowuję indywidualnie dla każdego ucznia uczę w bezstresowej atmosferze :) w domu ucznia lub u mnie... dostosowujęc poziom językowy adekwatnie do możliwości korepetytanta. Posiadam wiele ciekawych materiałów (głównie są to książki, dokumenty autentyczne, płyty itp). Udzielam lekcji na każdym poziomie zaawansowania a także pomagam uczniom mającym trudności z opanowaniem bieżącego materiału w szkole. Język francuski jest moją misj? i pasją zarazem :) Serdecznie zapraszam :) Proszę o o kontakt przez e-mail.

Poprzednia oferta