Daria daje korepetycje z języka polskiego w Katowicach


Katowice: język polski

Witam,
nazywam się Daria i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Chorzów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka Uniwersytetu Śląskiego udzieli korepetycji z biologii z zakresu gimnazjum, liceum, przygotowanie do "nowej matury". Solidnie przygotuję do sprawdzianów, pomogę nadrobi? zaległości a także przygotuję do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.
Posiadam olbrzymie zasoby materiałów oraz wszystkie dotychczasowe testy maturalne. Zajęcia prowadzę w miłej i przyjaznej atmosferze. Miejce zajęć do uzgodnienia. W cenę korepetycji wliczone są wszelkie materiały potrzebne do szybkiego i ?atwego przyswajania wiedzy. Udzielam korepetycji od 3 lat dlatego uwa?am, ze nauka w moim towarzystwie mila, szybka i skuteczna. (udzielam także korepetycji z chemii). proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych. Cena do negocjacji.

Następna oferta

Poprzednia oferta