Adrianna daje korepetycje z chemii w Zabrzu


Zabrze: chemia

Witam,
nazywam się Adrianna i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Zabrzu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Problem z chemiłą To nie problem:-) Studentka medycyny udzieli korepetycji w zakresie podstawówki, gimnazjum, technikum, liceum. Program i t?po zajęć dostosujemy do indywidualnych możliwości ucznia. Przygotowanie do egzaminu maturalnego (poziom podstawowy i rozszerzony), klasówek, lekcji, odrabianie i analizowanie zadań, nadrabianie zaległości. Znajomość programów nauczania. Bezstresowa nauka w przyjemnej atmosferze. Posiadam i po?yczam wiele materiałów pomocniczych (książki, testy, zadania maturalne). Bardzo duże zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Możliwość dojazdu do ucznia (Zabrze, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska). Dodatkowo mogę udzieli? pomocy z biologii i fizyki a także po?yczy? materiały i testy z tych przedmiotów. Kontakt 500849590

Następna oferta

Poprzednia oferta