Katarzyna daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka filologii angielskiej z trzyletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym języka angielskiego udzieli korepetycji/lekcji na poziomach od początkującego do zaawansowanego. W ramach zajęć oferuję: pomoc w nadrabianiu szkolnych zaległości (w tym pomoc w pracach domowych), nauką gramatyki, pisania oraz rozwijanie innych umiejętności językowych, przygotowanie do sprawdzianów szkolnych, matury oraz egzaminów Cambridge (FCE i CAE), konwersacje oraz nauką wymowy (brytyjska).

Preferowany dojazd do ucznia (możliwość dojazdu zale?na jednak od miejsca zamieszkania ucznia). Cena za godzinę zegarową wynosi 30 zł (35zł z dojazdem poza Centrum/Śródmieście), 40 zł za 90 min (45zł z dojazdem poza Centrum/Śródmieście).

Istnieje możliwość nauki w małych grupach (cena zależy od wielko?ci grupy)

Następna oferta

Poprzednia oferta