Karolina daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Sosnowiec, Chorzów, Wis?a (sobota, niedziela). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam i serdecznie zapraszam na lekcj? z języka angielskiego prowadzone z pasją. Mam duże doświadczenie w nauczaniu w prywatnych szkołach językowych. Przygotuję Cię do MATURY PODSTAWOWEJ I ROZSZERZONEJ, FCE, CAE, IELTS, LCCI i innych. Prowadzę również, zajęcia z Bussines English(skończyłam w?a?nie ten kierunek studiów filologicznych :)), przygotowuje do wyjazdów do pracy za granicą, a w wolnych chwilach zajmuję się tłumaczeniami. Serdecznie zapraszam do siebie na os. Paderewskiego lub jak wolisz spotkamy się u Ciebie :) Do zobaczenia.

Następna oferta

Poprzednia oferta