Ania daje korepetycje z języka niemieckiego w Łodzi


Łódź: język niemiecki

Witam,
nazywam się Ania i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Miła studentka udzieli korepetycji lub pomoże w nauce. Nie ważne ile masz lat dostosuję tempo i poziom nauczania do Twoich potrzeb i możliwości. Oferuje nauką z matematyki na poziomie podstawówki, język niemiecki i rosyjski na poziomie średnio zaawansowanym, a także język polski (przygotuje do matury z polskiego i języków). Jestem absolwentką studium turystycznego i posiadam także wiedzę z tego zakresu. Chętnie podziel? się wiadomościami z historii sztuki oraz zagadnień turystycznych. Oferuję ciekawe zajęcia, dobrą zabaw?, a przede wszystkim szybkie i solidne nauczanie. Mam w tym spore doświadczenie, gdyż robić to już sze?? lat. Moi uczniowie nie mają problemów w szkole i są zadowoleni.
Pracowałam również z małymi dziećmi (uczyłam nawet czterolatki :)

Z powa?aniem Ania.

Następna oferta

Poprzednia oferta