Dawid daje korepetycje z biologii w Krakowie


Kraków: biologia

Witam,
nazywam się Dawid i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam :) Jestem studentem biologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z biologii i chemii. W szkole średniej byłem olimpijczykiem z obu dziedzin (stopnie międzyokrągowe i centralne). Gwarantuję przygotowanie na wysokim poziomie do matury z biologii. Istnieje możliwość 30-minutowej bezpłatnej lekcji pokazowej. Na każdym spotkaniu otrzymujesz ode mnie materiały podsumowuj?ce dany temat wraz z licznymi testami i zadaniami do samodzielnego rozwiązania w domku. Narzucam szybkie tempo, dużo wymagam, tłumaczę do oporu i jestem niesamowicie szczł?liwy kiedy moi uczniowie piszę rozszerzoną maturę na 90 procent. Jeśli tylko potrzebujesz pomocy z biologii to zapraszam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta