Małgosia daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Małgosia i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: wszystkie. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Indywidualne podejście do ucznia. Pomogę Ci oswoi? się i zaprzyjaźni? z matematyką. Jestem studentką II roku Fizyki na UW, mam trzyletnie doświadczenie w uczeniu, nadrabianiu zaległości :) i przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów i zrobić co w mojej mocy, żeby przekazać Ci potrzebn? wiedzę i umiejętności.

Następna oferta

Poprzednia oferta