Wioletta daje korepetycje z języka polskiego we Wrocławiu


Wrocław: język polski

Witam,
nazywam się Wioletta i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Nowy Dwór. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam, jestem studentką filologii polskiej, udzielam korepetycji od 4 lat na wszystkich poziomach. Pomagam w pisaniu prac maturalnych, wypracowań, konspektów, bibliografii, referatów. Moi uczniowie zdaję bez problemów egzaminy maturalne. Przygotowuję bezpłatne materiały w postaci kser i przygotowanych przeze mnie materiałów. Jesli masz jakikolwiek problem z językiem polskim albo po prostu chcesz się dobrze przygotować do matury - zgłoś się do mnie, a na pewno pomogę. Udzielam też korepetycji na poziomie studiów wyższych.

Następna oferta

Poprzednia oferta