Martyna daje korepetycje z języka francuskiego w Toruniu


Toruń: język francuski

Witam,
nazywam się Martyna i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Bienvenu! Witaj! Język francuski to moja pasja:-) Studiuję na V roku Filologii Romańskiej. Udzielę korepetycji osobom zmotywowanym, zafascynowanym tak jak ja językiem i kulturę francusk?. Gwarantuję szybk? i przyjemn? nauką, zró?nicowane zajęcia z ciekawymi materiałami i indywidualne podejście do każdego ucznia. Zapraszam serdecznie!

Poprzednia oferta