Monika daje korepetycje z języka francuskiego w Dabrowie Górniczej


Dąbrowa Górnicza: język francuski

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Dabrowie Górniczej (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka 5 roku Akademii Ekonomicznej w Katowicach(specjalność:handel zagraniczny). Moj? znajomość języka potwierdza Dyplom Paryskiej Izby Handlowej stopnia DFA 1.
Ze względu na ponad przeci?tn? znajomość języka francuskiego ekonomii, oraz kierunek moich studiów oferuję, oprócz pomocy w nauczaniu ogólnego języka, nauką języka biznesu, a także pomoc w redagowaniu korespondencji handlowej.

Następna oferta

Poprzednia oferta