Ewa Kierzkowska daje korepetycje z pedagogiki w Gliwicach


Gliwice: pedagogika

Witam,
nazywam się Ewa Kierzkowska i jestem korepetytorką pedagogiki. Korepetycji udzielam w Gliwicach (województwo śląskie), a dokładnie: zapraszam na zajęcia do gabinetu znajdujÄ…cego sie w centrum miasta, blisko rynku. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Masz problemy z opanowaniem zasad pisowni? Czytasz w wolnym tempie i nie bardzo rozumiesz, co czytaszł Masz kłopoty z koncentracj? uwagi? Jeste? ma?o spostrzegawczy? Nie potrafisz się uczyć? Szybko zapominaszł Masz zdiagnozowan? dysleksją, dysgrafią lub dysortografi?? Skorzystaj z fachowej pomocy!
Jestem dyplomowanym pedagogiem z długoletnim stażem. Pracuję z dziećmi mającymi trudności w nauce! Oferuję zajęcia indywidualne i grupowe. Uczymy się przez zabaw? i ruch w miłej atmosferze. Pracuję również z dziećmi 6-letnimi wykazuj?cymi brak dojrzałości szkolnej. Rodzicom pomagam rozwiązywać problemy wychowawcze. Zapraszam do gabinetu!

Następna oferta