Kornelia Hennig daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Kornelia Hennig i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Rokietnica i okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam,
Doświadczenie w prowadzeniu korepetycji od 2002 roku. Posiadam certyfikat LCCI EB(poziom biznesowy) oraz bogate doświadczenie lingwistyczne zdobyte w USA.
Nauka odbywać się może indywidualnie lub też w grupach do 3 osób (wtedy stawka do uzgodnienia).
Udzielam korepetycji począwszy od dzieci przedszkolnych po osoby dorosłe.
Gwarantuję pe?ny profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego ucznia, dużo konwersacji, dzięki temu zajęcia są atrakcyjne i nie nudzł :)
Oferuję opraw? multimedialn? oraz własne materiały.

Angielski w moim wydaniu to przede wszystkim praktycznie i przyjemnie sp?dzony czas.

Zapraszam wszystkich chętnych bez względu na wiek, zarówno tych którzy chcą przygotować się do matury, testów, sprawdzianów na poziomie liceum, gimnazjum, szk. podstawowej itd. oraz dzieci na specjalnie przegotowany kurs nauki przez zabaw?.6063620412 Kornelia

Następna oferta

Poprzednia oferta