Edyta daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Edyta i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką Szkoły Głównej Handlowej i mam 22 lata. Chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego - uczę się języka niemieckiego od 7 lat, byłam uczennicą klasy niemieckiej w liceum ogólnokształcącym, posiadam certyfikat językowy; najchętniej udzielę lekcji od podstaw jako zajęć dodatkowych własnym trybem dla dzieci, ponieważ wtedy posiadam pewno??, że zadne aspekty nie sa pomini?te; również oferuje pomoc dodatkową, najchętniej dla uczniów szkoły podstawowej

Cena za pe?n? godzinę zegarową (60 min) zajęć ze mną to 30 PLN, jeżeli są to zajęćie indywidualne oraz 40 PLN w przypadku dwóch uczniów jednocze?nie.
Korepetycji udzielam na terenie miasta Warszawy z dojazdem do klienta.

EDYTA

Następna oferta

Poprzednia oferta