Magda daje korepetycje z języka niemieckiego w Toruniu


Toruń: język niemiecki

Witam,
nazywam się Magda i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: Stare miasto. Osiedle Skarpa. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam!Jestem studentką filologii germańskiej, kilkakrotnie miałam możliwość pobytu w Niemczech. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Przyjdź i przekonaj się jak przyjemna nauka!!Materiały do nauki i pomoce dydaktyczne gratis!pozdrawiam

Następna oferta

Poprzednia oferta