Piotrek daje korepetycje z WOSu w Legionowie


Legionowo: WOS

Witam,
nazywam się Piotrek i jestem korepetytorem WOSu. Korepetycji udzielam w Legionowie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawa. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Święcie Wspó?czesnym, uczestnik etapów centralnych kilku innych olimpiad związanych z WOSem i Uni? Europejsk?, student III roku prawa na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego, pasjonat polityki zagranicznej, stosunków międzynarodowych i prawa konstytucyjnego - uzupe?ni braki w wiedzy oraz poszerzy wiedzę zainteresowanych. Pomoc zarówno w bieżącej nauce, przygotowaniu do klasówek, jak i przygotowaniu do olimpiad. Duże doświadczenie i rozeznanie w materii wiedzy o spo?ecze?stwie, doświadczenie dziennikarskie i komentatorskie (w tym bloggerskie).