Karolina daje korepetycje z chemii w Warszawie


Warszawa: chemia

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam! Jestem studentką III roku wydziału lekarsko-dentystycznego na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 3 lat udzielam korepetycji z chemii, jak również i z biologii. Z racji moich studiów są to przedmioty, które zdawałam na maturze, jak i na egzaminach na studiach, dlatego też nie są mi obce. Lubi? pracować z ludźmi, dlatego nie mam problemów z nawi?zywaniem kontaktu z moimi uczniami. Jestem cierpliwa i spokojna, więc atmosfera zajęć jest miła i niestresuj?ca. Korepetycji udzielam głównie na poziomie gimnazjum oraz liceum. Przygotowuję do sprawdzianów oraz testów, pomagam w pracach domowych i nadrabianiu zaległości. Zapewniam również pomoce naukowe. Pozdrawiam i zachęcam do wspólnej nauki!

Następna oferta

Poprzednia oferta