Anna Woroniewicz daje korepetycje z języka niemieckiego we Wrocławiu


Wrocław: język niemiecki

Witam,
nazywam się Anna Woroniewicz i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Mgr filologii germańskiej U. Wr.
Lektor języka niemieckiego z własną dzia?alno?ci?, możliwość wystawiania rachunków, 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu kreatywnych zajęć grupowych oraz indywidualnych tylko w języku niemieckim, solidne przygotowanie metodyczne, dwuletni pobyt w Niemczech.
Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na wszystkich poziomach! Zarówno z zakresu biznesowego, prawniczego jak i medycznego! Doświadczenie w przygotowywaniu do certyfikatów. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt!

Następna oferta

Poprzednia oferta