Jewgenia daje korepetycje z języka rosyjskiego we Wrocławiu


Wrocław: język rosyjski

Witam,
nazywam się Jewgenia i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 60 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę profesjonalnych lekcji, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Praktykowany język urzędowy i biznesowy. Robie również tłumaczenia i doradzam przy pisaniu prac. Dodatkowo jestem studentką 4 roku filologii ros. na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam doświadczenie w nauczaniu dorosłych i dzieci. Dostosuj? poziom do wymaga? studenta i pomogę dobra? odpowiednie podręczniki. Uczę też chętnie dzieci od lat 2(max grupa 2 osoby po 20 min)Zapewniam miłą atmosferę. Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta