Aleksandra Krawczyk daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Aleksandra Krawczyk i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Wrocław-Klecina, Krzyki, okolice centrum. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype olii_krawczyk
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Angielski ciekawie i skutecznie! W?a?nie wróci?am z wymiany w USA na Alasce. Mam kilkuletnia praktykę w nauczaniu prywatnym i w szkole językowej. Pare lat spędziłam w USA.

Lekcje dostosowuje do potrzeb ucznia: mogę to byc zajęcia w formie kursu, konwersacji, przygotowania do egzaminów czy też tłumaczenia. Możliwość dojazdu do ucznia, jeśli w okolicach centrum lub na Krzykach (+5zł). Zajęcia u mnie w domu 35 zł/60 min. Możliwość negocjacji cen :)

Zajęcia na każdym poziomie :) Studentka, kom: 507-27-84-13 lub domowy 71-333-47-90, e-mail: olii@go2.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta