Iwona daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Iwona i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę solidnych korepetycji z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum. Mogę również pomóc w przygotowaniach do matury na poziomie podstawowym, a także w pisaniu prac. Jeśli ktoś dopiero chce rozpoczł? nauką - również zapraszam. Mam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i młodzieżą. Miła atmosfera i atrakcyjna cena za godzinę zegarową gwarantowana. Zajęcia mogę odbywać się u mnie w domu jak i u ucznia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres: iwna.nowak@interia.pl (z informacj? o poziomie znajomości języka jak i wstępnym dogodnym dla zainteresowanego terminem). Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
Iwona
P. S. W razie jaki? niejasno?ci lub pytań proszę pisać na maila

Następna oferta

Poprzednia oferta