Małgorzata Majorek-Dąbkowska daje korepetycje z języka francuskiego w Ząbkach


Ząbki: język francuski

Witam,
nazywam się Małgorzata Majorek-Dąbkowska i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Ząbkach (województwo mazowieckie), a dokładnie: k/W-wy. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Francuskiego uczyłam się w Polsce i we Francji, skończyłam staż pedagogiczny dla przyszłych nauczycieli jęz. francuskiego w La Rochelle, pracowałam z Francuzami, mam certyfikat jęz. francuskiego biznesowego II stopnia wydany przez CCIP w Pary?u.