Wioleta daje korepetycje z języka polskiego w Mogielnicy


Mogielnica: język polski

Witam,
nazywam się Wioleta i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Mogielnicy (województwo mazowieckie), a dokładnie: Grójec. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister filologii polskiej udzieli korepetycji z języka polskiego (każdy poziom). Pomoże i wska?e materiały do prezentacji maturalnej oraz pomoże napisa? pracę zaliczeniow? na studiach humanistycznych (filologia polska, historia, socjologia). Doświadczenie w tym zakresie.