Iwona daje korepetycje z języka francuskiego w Krakowie


Kraków: język francuski

Witam,
nazywam się Iwona i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka V roku romanistyki, po licznych pobytach w Belgii i Francji, udzieli korepetycji z języka francuskiego na każdym poziomie. Oferuję pomoc w gramatyce, poszerzanie wiadomości z zakresu słownictwa, konwersacje, przygotowanie do matury i innych egzaminów. Posiadam przygotowanie pedagogiczne. Dysponuję ciekawymi materiałami gramatycznymi, leksykalnymi, z dziedziny kultury i cywilizacji Francji oraz Belgii. Lekcje odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze.
Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta