Marta Gołębiewska daje korepetycje z biologii w Łodzi


Łódź: biologia

Witam,
nazywam się Marta Gołębiewska i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Dzie? dobry, jestem magistrem biologii o specjalności genetyka i biologia molekularna. Ukończyłam biologią na Uniwersytecie Łódzkim. Posiadam uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela biologii oraz praktykę zawodow? w liceum. Biologia to moja ogromna pasja. Obecnie pracuję w laboratorium analitycznym i przygotowuję się do studiów doktoranckich. Udzielę korepetycji na wszyskich poziomach włącznie z przygotowaniem do matury. Posiadam liczne i pomocne materiały dydaktyczne. Dojeżdżam do ucznia, jestem dyspozycyjna w godzinach popo?udniowych lub wieczornych od poniedziałku do pi?tku. Zapraszam.

Następna oferta

Poprzednia oferta