Karolina Ostrowska daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Karolina Ostrowska i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, czwartku, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAK××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką matematyki Uniwersytetu Warszawskiego, udzielam korepetycji z matematyki na poziomie podstawowym, gimnazjum i liceum - także w zakresie rozszerzonym. Pomogę w przygotowaniu do prac klasowych, matury, w bieżącym zrozumieniu materiału i problemach z pracami domowymi, a także w nadrobieniu zaległości. Mam duże doświadczenie i utrzymuj? dobry kontakt z młodzieżą, korepetycji udzielam od trzech lat. Zajęcia prowadzę indywidualnie, w miłej i swobodnej atmosferze. Korzystam także z własnych materiałów dydaktycznych.

Następna oferta

Poprzednia oferta