Kasia daje korepetycje z języka francuskiego w Warszawie


Warszawa: język francuski

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Ochota, Centrum, BUW. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype skype
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam :)
Udzielę korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum bądź liceum. Jestem cierpliwa i biorąc pod uwag? postępy uczniów, również skuteczna :) Wytłumaczę okropn? gramatykę, popracujemy nad wymow? bądź innymi częściami języka francuskiego. Posiadam sporo materiałów, wysy?am ćwiczenia na @ po sko?czonej lekcji :)

Następna oferta

Poprzednia oferta