Ekaterina Kuznetsova daje korepetycje z języka rosyjskiego w Krakowie


Kraków: język rosyjski

Witam,
nazywam się Ekaterina Kuznetsova i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: ul.Królewska 2. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Filolog z Petersburga. Ukonczony kierunek - rosyjski dla obcekrajowców. Duże doświadczenie!Język ogólny i biznesowy. Przygotowania do egz.na certyfikaty pa?stwowe oraz matury(również poszerzonej). Dorze znam problemy studentów Rosjoznawstwa i skutecznie je rozwiązuje!Posiadam ogromne zasoby materiałów dydaktycznych i audiowizualnych z Rosji!Indywidualnie i w mini-grupach!Bardzo przyjazna atmosfera!Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta