Ewa Szkudelska daje korepetycje z języka chińskiego w Warszawie


Warszawa: język chiński

Witam,
nazywam się Ewa Szkudelska i jestem korepetytorką języka chińskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka chińskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 60 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, piątku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką trzeciego roku Sinologii na UW oraz piątego roku Psychologii Stosunków Mi?dzykulturowych w SWPS w Warszawie. Pasjonuj? się chi?skim i Chinami od lat, języka zaczęłam się uczyć przed rozpoczęciem nauki na Sinologii. Jeśli chcesz się zaPoznań lub kontynuować nauką zapewniam materiały i metody nauczania dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Następna oferta

Poprzednia oferta