Jolanta daje korepetycje z matematyki w Żyrardowie


Żyrardów: matematyka

Witam,
nazywam się Jolanta i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Żyrardowie (województwo mazowieckie), a dokładnie: do uzgodnienia. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

MATEMATYKA - ŻYRARDÓW -osiedle wschód PROFESJONALNE KOREPETYCJE mgr matematyki, nauczyciel gimnazjum z dużym doświadczeniem, solidnie. JESLI TY CHCESZ-JA WIEM JAK CI POMÓC... WYSTARCZY SPRAWDZIĆ --
TO NIC NIE KOSZTUJE!!

tel. 507 685296,.lub 504 836067

Odpowiem na wszelkie pytania

mali krzychoro@interia.eu

Poprzednia oferta