Maciej daje korepetycje z mikroekonomii w Gdyni


Gdynia: mikroekonomia

Witam,
nazywam się Maciej i jestem korepetytorem mikroekonomii. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z mikroekonomii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Masz kłopoty z mikroekonomia lub ekonomia matematyczna? Boisz się czy zaliczyszł Chcesz mie? pi?tk?? Zglos się do mnie. Oferuje swoja pomoc.
Jestem absolwentem Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam BARDZO DUŻE DOŚWIADCZENIE - przygotowywa?em już ponad 140 osób do zalicze?, poprawek, egzaminów.
Dysponuje własnymi materiałami, testami, zbiorami zadań. Dojeżdżam na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni. Mo?liwa również nauka u mnie w domu - Gdynia Oksywie. Cena za 1 osobą u mnie to 40 zł, 2 osoby - 60 zł, 3 osoby 80 zł. U ucznia - 1 osobą to 55 zł, 2 osoby - 65 zł, 3 osoby 95 zł. Ekonomia to moja pasja.