Danuta Muszer daje korepetycje z języka niemieckiego w Orzeszu


Orzesze: język niemiecki

Witam,
nazywam się Danuta Muszer i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Orzeszu (województwo śląskie), a dokładnie: Mikołów, Łaziska. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype danuta.muszer
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nauczycielka języka niemieckiego (po filologii germańskiej-specjalność nauczycielska) udzieli korepetycji z zaangażowaniem i skutecznie. Nadrabianie zaległości, konwersacje, matura, egzaminy, doskonalenie znajomości języka i wszystko to co ucznia interesuje. Doświadczenie w nauczaniu dorosłych jak i dzieci (by?am lektorką w przedszkolu). Również dojazd do domu ucznia. Dostarczam materiały dydaktyczne. Przed rozpoczęciem studiów spędziłam rok w Niemczech- absolwentka szkoły językowej w Hamm. Podczas studiów wielokrotne wyjazdy i praca w tym kraju. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem mailowo lub telefonicznie. Zapraszam! (Orzesze, Mikołów, Łaziska i okolice, cena: 20-25 zł)