Kamil Studziński daje korepetycje z historii w miejscowości Aleksandrów Kujawski


Aleksandrów Kujawski: historia

Witam,
nazywam się Kamil Studziński i jestem korepetytorem historii. Korepetycji udzielam w miejscowości Aleksandrów Kujawski (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: Toru?, Ciechocinek, Gmina Aleksandrów Kujawski. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z historii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype kamilnen
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem absolwentem historii na UMK w Toruniu i jednocze?nie studentem V roku Stosunków Międzynarodowych. Posiadam uprawnienia pedagogiczne i praktykę w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i średnich, które predysponuję mnie do wykonywania zawodu nauczyciela historii i wos-u. Nauczam w sposób innowacyjny z zastosowaniem szerokiego wachlarza metod nauczania, które wielokrotnie sprawdziśy się z pozytywnym skutkiem w praktyce.