Mateusz Więcek daje korepetycje z języka niemieckiego w Wałbrzychu


Wałbrzych: język niemiecki

Witam,
nazywam się Mateusz Więcek i jestem korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Wałbrzychu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Korepetycje oraz tłumaczenia z języka niemieckiego. 25 PLN za godzinę, 10 PLN za stron? tłumaczenia. Piszł również listy, wypracowania, podania etc.

-list formalny 20 PLN
-podanie 30 PLN
-wypracowanie 40 PLNJestem olimpijczykiem z języka niemieckiego. Mam 18 lat i jestem uczniem klasy maturalnej liceum ogólnokształcącego. Uczęstniczy?em w akademii organizowanej przez Deutsche Schueler Akademie. Jest to organizacja pod patronatem prezydenta RFN-u, zajmujęca się promowaniem zdolnych uczniów. Warunkiem uczestnictwa dla obcokrajowców jest bieg?a znajomość niemieckiego. Człsto bywam w Niemczech. Zamierzam studiować slawistyk? na Ernst-Moritz-Arndt-Universitaet w Greifswaldzie.

Zadzwoń!
tel. 074/8416557

Następna oferta

Poprzednia oferta