Klaudia daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Warszawie


Warszawa: język hiszpański

Witam,
nazywam się Klaudia i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem uczennicą klasy dwujęzycznej, w której przedmioty wyk?adane są w języku hiszpańskim. Udzielam korepetycji od 3 lat. Zapewniam nauką języka od podstaw (już kilka lekcji pozwoli opanować język potrzebny do podstawowej komunikacji). Uczę zarówno osoby dorosłe, młodzież(w tym przypadku pomagam także w nadrabianiu szkolnych zaległości) oraz dzieci(dla nich przewiduj? specjalny, ciekawy tok zajęć). Na zajęciach panuje miła atmosfera, dodatkowo zapewniam dużo materiałów dydaktycznych.

Następna oferta

Poprzednia oferta