Klaudia daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Klaudia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem uczennicą klasy dwujęzycznej. Wielokrotnie byłam w Wielkiej Brytanii, gdzie doskonale sobie radziśam w pracy w zespole zło?onym z rodowitych Anglików. Mam trzyletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Zapewniam nauką od podstaw(już kilka lekcji pozwala w stopniu podstawowym opanować język), pomagam również w nadrabianiu szkolnych zaległości i odrabianiu prac domowych. Uczę również najmłodsze dzieci(także te w wieku przedszkolnym). Zapewniam miłą atmosferę na zajęciach oraz dużo dodatkowych materiałów.

Następna oferta

Poprzednia oferta