Andrzej daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Andrzej i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, semestralnych, przegl?dowych, dyplomowych, licencjackich, magisterskich itp itd z różnych dziedzin biologii, także korekty, wyszukiwanie literatury, tłumaczenia (polski/angielski, angielski/polski), pomoc przed egzaminami i zaliczeniami, maturę. Szybko i profesjonalnie, prace w 100% oryginalne pisane przez doktoranta PAN, indywidualne podejście do każdego tematu.

Następna oferta

Poprzednia oferta