Asia Przystalska daje korepetycje z biologii w Gdańsku


Gdańsk: biologia

Witam,
nazywam się Asia Przystalska i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie), a dokładnie: Gdynia, Sopot. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką IV roku Biotechnologii, gwarantuję skuteczną nauką biologii w każdym zakresie, zarówno pod kątem przegotowa? do matury jak i innych egzaminów w tej dziedzinie. Lekcje prowadzę przez komunikator Skype, dostarczam materiały w formie elektronicznej, długo?? lekcji zależy od ch?ci ucznia. Piszł prace dotyczące zagadnień biologicznych na poziomie licealnym (bezwzgl?dnie) na poziomie uniwersyteckim (wzgl?dnie).

Następna oferta

Poprzednia oferta