Magdalena daje korepetycje z języka angielskiego w Kielcach


Kielce: język angielski

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Kielcach (województwo świętokrzyskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam,

lektorka dotąd uczęa w renomowanych szkołach językowych, obecnie tłumaczka, udzieli lekcji języka angielskiego w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej oraz dla ludzi dorosłych. Konwersacje, gramatyka, wypracowania. Oferuję również tłumaczenia. Dysponuję własnymi, bogatymi materiałami, zajęcia są ciekawe, nie usypiaj?;) Zajęcia od 1 do 4osób. Pierwsza lekcja za pół ceny. Moje doświadczenie zawodowe to 6lat, ukończyłam studia magisterskie z wynikiem bardzo dobrym. Zajęcia raczej u lektorki, ale możliwy także dojazd do ucznia. Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta