Ania Fornal daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Ania Fornal i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype aniekos
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielam korepetycji z j. angielskiego od 4 lat. Do tej pory pomagałam przede wszystkim dzieciom ze szkoły podstawowej (od 1. klasy) i gimnazjum, ale nie widzł powodu, dla którego nie mogęabym rozszerzy? dzia?alno?ci na uczniów w innym wieku.

Jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Bez problemu nawiązuję kontakt z uczniami. Mogę przeprowadza? lekcje, które będę powtórkę i rozszerzeniem zajęć szkolnych, jak i poprowadzić inny materiał, będęcy osobnym tokiem edukacyjnym.

Następna oferta

Poprzednia oferta